air_filter

1. Лопатки

Забезпечують надійну герметичність, виконані з силікону, за рахунок чого здатні до деформації, а так само стійкі до екстремальних температур, агресивних хімічних речовин і озону. Запатентовані.

2. Прикриття

Виготовляється з сітки або перфорованого металевого листа товщиною 0,7 мм, отвори якого набагато менше, ніж у фільтрах інших виробників, за рахунок чого забезпечується висока стійкість до механічних пошкоджень самого фільтрує.

3. Денце

Забезпечує якісне приєднання прокладки, а також високу стійкість до корозії за рахунок лакування або оцинкування в процесі виробництва.

4. Прокладка

– Повітряні фільтри WIX покликані зберегти життя вашого двигуна

Кращий спосіб перешкоджання двигуну потонути в домішках та забруднюючих речовинах – це використання повітряного фільтра WIX. Фільтруючий матеріал в дев’ять складок на дюйм Повітряного фільтра WIX, дозволяє якісно вловлювати домішки бруду і масла, завдяки чому двигун починає вдихати свіже повітря знову! При використанні Вами масляного фільтра WIX, який захоплює на 45% більше бруду, ніж інші марки фільтрів, Ви збільшуєте життя Вашого двигуна і сприяєте економії палива.