Гідравлічна система важких вантажівок, позашляхових машин, сільськогосподарських та будівельних машин, а також обладнання, залежить від якості гідравлічної рідини і відповідно її якісної фільтрації (очищення). Щоб гідравлічна система працювала з максимальною ефективністю, необхідно звести до абсолютного мінімуму речовини, що забруднюють гідравлічну рідину, – це є не дуже складним завданням, якщо використовувати якісні гідравлічні фільтри.

Фільтри цього типу служать захистом гідравлічних систем техніки від металевих частинок, що утворюються в результаті тертя деталей гідравліки, а так само сприяють зменшенню зносу механізмів.

Асортимент гідравлічних виробів ВІКС охоплює напірні фільтри, двокамерні фільтри, фільтри байпасній лінії (BYPASS), фільтри зливної лінії, вентиляційні фільтри, високоефективні фільтруючі елементи в стандартному виконанні, а також комплектуючі, пристосування для фільтрів і пристрої для обслуговування та догляду за гідравлічними рідинами і рідкими мастильними матеріалами.

g_filter